Aktuálně

Děkovný dopis

Publikováno: 27. července 2018
všem uživatelům, pracovnicím a pracovníkům Domova pro seniory U Vršovického nádraží

Vážení a milí,

dovolte mi, abych Vám tímto dopisem poděkovala za Vaše nadšení, ochotu a píli, s jakou jste přistoupili k přípravě Staročeského jarmarku.

Uživatelů i jejich rodinných příslušníků či přátel byla plná nádherně tematicky vyzdobená zahrada, atmosféra jarmarku byla klidná a laskavá, co jsem poznala na rozzářených obličejích návštěvníků. Výrobky byly nádherné a koláčky krásně nazdobené a moc dobré.  

Všem uživatelům děkuji za trpělivě ručně vyrobené výrobky i upečené koláčky či perníčky, a tudíž za významnou podporu našeho Domova.

Zvláštní poděkování patří paní Libušce Karasové obyvatelce Domu spokojeného žití, která nám neúnavně pomáhala nejenom s přípravou Jarmarku, ale pomáhá nám bez přestání celý rok a to vždy s úsměvem na tváři.

Všem pracovníkům bez rozdílu postavení a funkcí, které v našem domově zastáváte, děkuji a přeji, aby se Vám v životě v dobrém vrátilo vše, co pro uživatelé děláte bez ohledu na námahu a čas.

Fotografie si můžete prohlédnout zde: http://csop10.cz/fotogalerie/detail-fotogalerii/tabid/303/AlbumID/464-77/Default.aspx

 

V Praze dne 20. 7. 2018

 

Vedoucí Domova U Vršovického nádraží

Gabriela Olejníková