Aktuálně

VIII. ročník Sportovních her ve Zvonkové ovládli „přespolní“

Publikováno: 25. října 2019
Říčanský Domov Pod Kavčí Skálou se stal celkovým vítězem už VIII. ročníku Sportovních her seniorů, které se konaly ve středu 25. září v Domově seniorů Zvonková.

Druhý v soutěži týmů skončil Klub seniorů Zvonková, kterému se jen těsně nepodařilo obhájit loňské prvenství, a třetí tým Domova pro seniory Nová slunečnice z Prahy 8, který se her zúčastnil letos poprvé.  Ačkoli organizátory tentokrát potrápilo počasí (některé disciplíny se musely kvůli dešti narychlo stěhovat do vnitřních prostor domova), sportovce dobrá nálada a chuť do soutěžení neopouštěly ani ve ztížených podmínkách. Odpolední vyhlašování výsledků zpestřila účast našich někdejších olympioniků, kanoistů Jiřího Čtvrtečky a Bohumily Kordové-Kapplové a gymnastů Bohumila Mudříka a Anny Krausové. Předávali medaile vítězům jednotlivých disciplín, diskutovali s účastníky her, fotili se s nimi. A společně s nimi si užili i následující odpolední zábavu.

Pořízené fotografie si můžete prohlédnout zde: https://csop10.cz/fotogalerie/detail-fotogalerii/tabid/303/AlbumID/464-105/Default.aspx