Aktuálně

Advent s CSOP v KD Barikádníků seniory rozesmál i dojal

Publikováno: 19. prosince 2017
Těsně před vánočními svátky, v pondělí 18. prosince 2017, se v Kulturním domě Barikádníků uskutečnil už IV. ročník akce „Advent s CSOP“.

Zábavného a zároveň  slavnostního odpoledne určeného pro seniory z Prahy 10 se zúčastnilo ještě více hostů než v předchozích ročnících, na 300. Ke stolům se musely proto do poslední chvíle přidávat nové a nové židle. Pořadem vtipně provázel oblíbený moderátor Dr. Jiří Gibián, seniory pozdravili ředitel CSOP Ing. Richard Černý a radní Mgr. Ondřej Počarovský. Součástí tříhodinového programu byla tradičně prezentace sociálních služeb poskytovaných Centrem sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10. S jednotlivými službami se hosté mohli seznámit jak prostřednictvím moderátora, tak u nazdobených informačních stánků. U nich si mohli koupit i vánoční dárky pro své blízké, nápadité výrobky obyvatel domovů seniorů CSOP. Sváteční atmosféru celého odpoledne ještě posílilo vystoupení Pražských koncertních sólistů vedených Lýdií Havlákovou, kteří návštěvníkům zazpívali známé i méně známé koledy a pastorely. Doslova nadšení vzbudil pásmem písniček a básniček s vánoční tematikou dětský soubor Olešáčci ze ZUŠ Olešská v Praze 10. Stejně jako tradiční raut, kde nechyběly vánoční pochoutky a voňavé cukroví, a každoroční dárek seniorům, bohatá tombola.

Fotografie z této akce naleznete zde: http://csop10.cz/fotogalerie/detail-fotogalerii/tabid/303/AlbumID/464-51/Default.aspx