Aktuálně

Dětské hry v Jakutské konečně bez prachu, bláta i seschlé trávy

Publikováno: 04. října 2019
Krásného dárku se letos dočkaly děti navštěvující Středisko služeb pro děti a rodiče – dětské skupiny v Jakutské. Konečně si mohou venku hrát bez bláta a prachu – na nově vybudované smart-soft ploše.

Herní plocha s povrchovou úpravou smart-soft na zahradě Střediska služeb pro děti a rodiče – dětské skupiny v Jakutské ulici je velmi měkká a pro děti tedy opravdu bezpečná. Nevadí, když při hře upadnou, na této ploše si nemohou ublížit. Herní plocha navazuje na mlhoviště se stejným povrchem, které bylo na zahradě vybudováno už dříve. V současné době si děti na velké herní ploše mohou hrát zcela volně, bez nebezpečí úrazu, navíc v čistém a příjemném prostředí. A to i v případě nepříznivého počasí – už žádné bláto, prach nebo udupaná seschlá tráva… Vybudování herní plochy s novou úpravou firmou 4SOFT bylo schváleno už v loňském roce, kvůli klimatickým podmínkám mohly být plány realizovány až v roce letošním. Velká investice se vyplatila – děti už si pár měsíců hrají na zahradě bez obav z poranění, nadýchání nečistot nebo ušpiněného oblečení.

Fotografie jsou k nahlédnutí zde: https://csop10.cz/fotogalerie/detail-fotogalerii/tabid/303/AlbumID/464-100/Default.aspx