Nejčastější dotazy

  1. Jsem po mozkové mrtvici a sama si nedojdu do laboratoře na odběr krve, který po mě požaduje internista. Můžete se obrátit na Vás?

    Domácí zdravotní péče Vám může krev odebrat v domácím prostředí a odvézt ji do laboratoře v rámci Prahy 10. Podmínkou je mít u sebe žádanku do laboratoře a praktickým lékařem předepsaný poukaz na zavedení domácí péče, kde bude úkon, odběr biologického materiálu, specifikován.

    Na základě předepsaného poukazu od praktického lékaře je služba hrazena ze zdravotního pojištění. Pokud tomu tak není, tak si ji pacient hradí sám.

  2. Manželka se vrátila po zlomenině dolní končetiny z nemocnice a v nemocnici nám doporučili rehabilitovat. Můžeme se obrátit na Vaši domácí péče?

    Ano, můžete. A to na základě doporučení praktického lékaře, který Vám vystaví poukaz, kde specifikuje úkony vhodné pro Vaši manželku. Bude-li se jednat o rehabilitaci, náš zdravotnický personál může provádět kondiční cvičení a sesterskou rehabilitaci. Četnost cvičení určuje lékař a péče je hrazená ze zdravotního pojištění.

Strana 13 z 13První   Předchozí   4  5  6  7  8  9  10  11  12  [13]  Další   Poslední