Nejčastější dotazy

 1. Mohu si sám uvařit?

  V Domově si můžete uvařit ve společných kuchyňkách, které jsou v každém patře domova nebo také ve společné kuchyni, která je součástí aktivizačních místností domova nacházejících se v přízemí Domova.

 2. Mohu si vybrat jídlo?

  V Domově je výběr ze dvou jídel, které je vždy přizpůsobeno stravovacím návykům seniorů. Jídelníček je umístěn viditelně na nástěnce v jídelně a zaměstnanci Domova s každým klientem individuálně vždy týden dopředu konzultují jejich volbu jídla na další týden.

 3. Jaký je náš cíl?

  Naším úkolem je poskytnout mladým lidem z dětských domovů a náhradní rodinné péče přechodný domov (ubytování po dobu studia).

 4. Jaká je kapacita SD a jaká je cena za ubytování?

  Celková kapacita studentského domu činí 36 lůžek. Městská část poskytuje ubytování maximálně pěti studentům z programu v daném akademickém/ školním roce. Zbývající volná místa jsou pronajímána jako běžná kolej pro studenty Vysokých škol a Vyšších odborných škol za poplatek 117,- Kč denně.

 5. Jaké je vybavení budovy?

  Bydlení studentů je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s připojením k internetu, kuchyňským koutem a příslušenstvím. Pro studenty je k dispozici společenská místnost a klubovna se stolním tenisem, fotbálkem a šipkami. Dále mají studenti možnost využití praček a sušičky.

 6. Kdo projekt financuje?

  Studenti mají z prostředků Městské části Praha 10 hrazeny veškeré náklady spojené s ubytováním ve Studentském domě.

Strana 2 z 13První   Předchozí   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední